Tomáš Bím - Konvolut 3 litografií

Litografie, všechny 20x14 cm. Signovány dole uprostřed tužkou Tomáš Bím. Číslovány. Volné listy.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

123993. Konvolut 3 litografií
Dražba ukončena:15.09.2024 20:32:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč