Tomáš Bím - Konvolut 3 grafických listů

1x litografie, 1x lept, 1x PF, od 8x10 cm do 20x10 cm. Signovány tužkou. Volné listy.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

93746. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:16.04.2023 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč