Tomáš Bím - Konvolut 2 litografií - Coca Cola a Hrací stolek

Litografie, obě 14x9 cm. Obě signovány dole uprostřed tužkou Bím 83. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

307904. Konvolut 2 litografií - Coca Cola a Hrací stolek
Dražba ukončena:13.03.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč