Tomáš Bím - Komiks II.

Litografie 12/15, Celkový rozměr 52x75 cm. Signován tužkou Tomáš Bím 17. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

87102. Komiks II.
Dražba ukončena:07.12.2022 23:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč