Tomáš Bím - Kempování na skále

Litografie 61/80, 38x48 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím 04. Volný list.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

83108. Kempování na skále
Dražba ukončena:14.09.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč