Tomáš Bím - Kámen

Litografie, 38x48 cm, signováno dole uprostřed Bím, rám, zaskleno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

10763. Kámen
Dražba ukončena:01.06.2017 19:40:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč