Tomáš Bím - Kabelová cívka

Litografie, 65x49 cm. 23/60. Signováno dole uprostřed Tomáš Bím. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

40553. Kabelová cívka
Dražba ukončena:12.02.2020 20:45:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč