Tomáš Bím - Hromy, blesky, židle

Litografie, 28/70, 54x37 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Tomáš Bím. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

72390. Hromy, blesky, židle
Dražba ukončena:09.02.2022 21:40:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč