Tomáš Bím - Hasící přístroj

Litografie, 11x8 cm. Signováno dole uprostřed Bím. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

56865. Hasící přístroj
Dražba ukončena:17.03.2021 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč