Tomáš Bím - Fortuna

Barevná litografie, 69x51 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Bím 90. Číslováno 65/100. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

66765. Fortuna
Dražba ukončena:14.10.2021 22:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč