Tomáš Bím - Fajn den

Litografie, 54x43 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím. Volný list.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

92314. Fajn den
Dražba ukončena:19.03.2023 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč