Tomáš Bím - Dunlop

Litografie 24/60, 38x54 cm. Signováno tužkou vpravo dole Bím 83. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

doporučujeme
89338. Dunlop
Zbývá:2 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč