Tomáš Bím - Coca-cola

Litografie, 14x9 cm. Signováno Bím 83. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

21771. Coca-cola
Dražba ukončena:19.09.2018 19:37:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč