Tomáš Bím - Cirkus

Litografie, 17x11 cm. Signováno tužkou dole uprostřed 18. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

153451. Cirkus
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč