Tomáš Bím - Cirkus

Litografie, 54x38 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím. Volný list.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

123694. Cirkus
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:23:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč