Tomáš Bím - Cirkus

Litografie 55/100, 17x11 cm. Signováno tužkou vpravo dole Tomáš Bím 78. Paspartováno.

Nejdelší strana: 25 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

113109. Cirkus
Dražba ukončena:17.03.2024 20:15:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč