Tomáš Bím - Bilance

Litografie 1/15, 63x48 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Tomáš Bím 80. Pasparta, sklo.

Stav: Pasparta mírně poškozena.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

80048. Bilance
Dražba ukončena:13.07.2022 22:31:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč