Tomáš Bím - Bazén

Litografie, 25x16 cm. Signováno vpravo dole Tomáš Bím 97. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

19039. Bazén
Dražba ukončena:16.05.2018 19:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč