Tomáš Bím - Barevný pavilon

Litografie, 63x48 cm, signováno dole uprostřed Tomáš Bím 90, 50/11, paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

13511. Barevný pavilon
Dražba ukončena:25.10.2017 19:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč