Tomáš Bím - Žlutá ponorka

Litografie, 37x53 cm, signováno dole uprostřed Bím 94, rám, zaskleno.

1946, Praha

2888. Žlutá ponorka
Dražba ukončena:01.10.2015 19:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč