Tomáš Bím - Letadélko na tenisovém hřišti

Litografie, 49x40 cm, signováno dole uprostřed, pasparta, zaskleno.

1946, Praha

1746. Letadélko na tenisovém hřišti
Dražba ukončena:27.11.2014 20:05:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč