Tomáš Bím - Balón

Litografie, 20x15 cm, signováno dole uprostřed Tomáš Bím, paspartováno, zaskleno.

1946, Praha

6724. Balón
Dražba ukončena:01.12.2016 21:38:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč