Tomáš Bím - Alpa

Litografie, 53x37 cm, signováno vpravo dole, pasparta, zaskleno.

1946, Praha

1747. Alpa
Dražba ukončena:27.11.2014 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč