Tomanová - Sedm havranů

Lept, 24x22 cm. Signováno vpravo dole Tomanová. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

Tomanová
21692. Sedm havranů
Dražba ukončena:19.09.2018 18:23:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.09.2018 18:18:57 3211