Karel Toman (1889) - Soubor 2 grafických listů

Litografie, obě 48x39 cm, signovány Toman, volné listy.

o autorovi: 1889 - ?

8976. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:30.03.2017 20:29:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč