Tofanov - Zimní jízda

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 17x25 cm. Signováno vpravo dole Tofanov. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: Ruský malíř žijící v Československu v 1. pol. 20. století.

117709. Zimní jízda
Dražba ukončena:16.06.2024 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.06.2024 15:14:50 10705