Tofanov - Koně

Olej na plátně, 73x55 cm. Signováno vpravo dole Tofanov. Rámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: Ruský malíř žijící v Československu v 1. pol. 20. století.

117077. Koně
Dražba ukončena:09.06.2024 20:39:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč