Tofanov - Čápi v mokřinách

Olej na překližce, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Tofanov. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: Ruský malíř žijící v Československu v 1. pol. 20. století.

42519. Čápi v mokřinách
Dražba ukončena:26.03.2020 20:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč