Tk.Thun - Šálek s podšálkem

Porcelán, značeno Tk.Thun. Vyrobeno ke 150-ti letému výročí trvání manufaktury 1794-1944.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Tk.Thun
300623. Šálek s podšálkem
Dražba ukončena:07.09.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.09.2019 20:05:44 5692
500 Kč 03.09.2019 0:55:42 550