Tichý

61617. Stydlivý půlakt

popis: Olej na kartonu, 40x29 cm. Signováno vlevo dole Tichý. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč