František Tichý - Muž se psem

Litografie, 58x35 cm. Signováno dole uprostřed Tichý 58. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen

o autorovi: 1896 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 900 000 Kč

34421. Muž se psem
Dražba ukončena:18.09.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč