Tichý - Kostel St. Germain de la Gare v Paříži

Lept, 23x15 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Tichý 38. Monogramováno vpravo dole v tisku T. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

37407. Kostel St. Germain de la Gare v Paříži
Dražba ukončena:14.11.2019 20:00:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč