Tibor Honty - Hlava muže

Kresba, 31x21 cm. Datováno 1926. Volný list.

Stav: Papír mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu razítko.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

78137. Hlava muže
Zbývá:18 dnů, 5 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč