Thomas Blinks

62885. Lovečtí psi - jednota

popis: Lept, 62x85 cm. Signováno vpravo dole v tisku T. Blinks 95. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.08.2021 21:51:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč