Olej na plátně, 60x44 cm. Signováno vpravo dole Th. Hilšer. Rámováno.
Stav: Rám poškozen. Malba v místě poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1866 - 1930