Theodor Hilšer - Josefína Hilšerová

Olej na plátně, 53x42 cm. Signováno vlevo dole Th. Hilšer. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1866 - 1930

43803. Josefína Hilšerová
Dražba ukončena:29.04.2020 21:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč