Olej na plátně, 45x58 cm, signováno vpravo dole Th. Hilšer, rám.
Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1866 - 1930