Theodor Hilšer - Dívčí akt

Olej na kartonu, 63x93 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám silně na krajích poškozen.

582. Dívčí akt
Dražba ukončena:25.09.2013 21:25:00
Vyvolávací cena:7 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč