Theodor Bechník  - Zátiší s paletou

Olej na kartonu, 46x60 cm. Signováno vpravo dole Th. Bechník. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

71708. Zátiší s paletou
Dražba ukončena:27.01.2022 20:30:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč