Olej na lepence. 50x70 cm. Signováno vpravo dole Th. Bechnik. Rámováno.
Pozn.: Virtuozně provedené dílo. Vzadu autorský štítek - Bechník, rámováno v autorském galerijním reprezentativním rámu. Obraz vznikl při autorově pobytu na Slovensku. Mimořádné dílo zachycující krojovou pestrost, několikrát vystavováno. Investiční příležitost.
o autorovi: 1914 - 1979
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.