Theodor Bechník  - Šeříky ve váze

Olej na kartonu, 56x70 cm. Signováno vpravo dole Th. Bechník. Rámováno.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

123994. Šeříky ve váze
Dražba ukončena:15.09.2024 20:34:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč