Theodor Bechník  - Městská brána

Olej na kartonu, 62x42 cm. Signováno vpravo dole Th. Bechnik. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

58556. Městská brána
Dražba ukončena:28.04.2021 21:43:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč