Theodor Bechník  - Astry ve váze

Olej na kartonu, 55x45 cm. Signováno vpravo dole Th. Bechnik. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

27508. Astry ve váze
Dražba ukončena:31.01.2019 22:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč