František Šimon Tavík - Indické ženy

Kombinovaná technika, 32x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole T. F. Šimon. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

96495. Indické ženy
Dražba ukončena:28.06.2023 22:37:32
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč