Olej na kartonu, 32x40 cm. Signováno vpravo dole T. Sigmundová. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1978
Malířka. Studovala na Vysoké škole pedagogické v Hradci Králové obor výtvarná výchova, vyučuje na ZŠ. Jejím inspiračním zdrojem je příroda, především krajina ve všech proměnách.