Tereza Sigmundová

62047. Modrá jeskyně - Capri

popis: Olej na kartonu, 32x40 cm. Signováno vpravo dole T. Sigmundová. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 23.07.2021 21:56:00 219