Tereza Sigmundová - Modrá jeskyně - Capri

Olej na kartonu, 32x40 cm. Signováno vpravo dole T. Sigmundová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1978
Malířka. Studovala na Vysoké škole pedagogické v Hradci Králové obor výtvarná výchova, vyučuje na ZŠ. Jejím inspiračním zdrojem je příroda, především krajina ve všech proměnách.

Tereza Sigmundová
62047. Modrá jeskyně - Capri
Dražba ukončena:25.07.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 23.07.2021 21:56:00 219