Tereza Cingelová - Růžový králík

Akryl na plátně, 80x40 cm. Signováno vpravo dole Terez Kratochvílová 21. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Vystudovala Střední výtvarnou školu v Písku. Kreslí a maluje od malička, ale malbě se aktivně věnuje 5 let. Používá olejové i akrylové barvy.

92649. Růžový králík
Dražba ukončena:12.04.2023 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč