Tereza Cingelová - Medúzy

Olej na plátně, 70x35 cm. Monogramováno vpravo dole TC 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Vystudovala Střední výtvarnou školu v Písku. Kreslí a maluje od malička, ale malbě se aktivně věnuje 5 let. Používá olejové i akrylové barvy.

92592. Medúzy
Dražba ukončena:12.04.2023 20:48:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč