Teodor Rotrekl - Život na jiné planetě

Litografie, 19x40 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Rotrekl. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1923 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

84253. Život na jiné planetě
Dražba ukončena:12.10.2022 20:58:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč