Teodor Rotrekl - Syncom

Olej na dřevě, 25x40 cm. Signováno vpravo dole Rotrekl 65. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1923 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

117435. Syncom
Dražba ukončena:27.06.2024 20:14:58
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč