Teodor Rotrekl - Objekt

Litografie, 29x41 cm. Signováno vpravo dole tužkou Rotrekl 63. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

44714. Objekt
Dražba ukončena:14.05.2020 21:59:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč